תביעת לשון הרע בגירושין

תביעת לשון הרע בגירושין

תביעת לשון הרע בגין טענות שהועלו במסגרת הליכי גירושין

חוק איסור לשון הרע קובע כי דברים הנאמרים בבית המשפט במסגרת הליכים משפטיים, מוגנים ואינם נחשבים הוצאת לשון הרע.

אולם, העברת מידע הפוגע בשמו הטוב של אדם לצדדים שלישיים- בהחלט ייחשב כלשון הרע ויכול לשמש בסיס לתביעה משפטית. כך למשל פנייה של אישה למעסיקו של בן זוגה כנגדו מתנהלים הליכים משפטיים ושיתוף המעסיק בטענות המועלות בהליכים או בענינים רפואיים שעלו בהליכים, גרר חיוב בפיצויים בסך 300,000 ₪!; גם פרסום צו הגנה שהוצא נגד אחד ההורים (ואשר אסר על ההורה להטריד את הילדים, אך לא אסר על הגעת ההורה למוסדות החינוך) במוסדות החינוך של ילדי הזוג, נחשב כהוצאת לשון הרע וזיכה בפיצויים כספיים בסך 125,000 ש"ח.

בעניין מזונות בתהליכי גירושים ישנם שאלות רבות לגבי גובה דמי המזונות, לגבי מזונות זמניים וטרום זמניים במקרים מיוחדים ובעניין מזונות שיקומיים לאישה על כל אלו ועוד תכלו למצוא מענה במאמר הבא.
מובטח לכם טיפול וייצוג אישי ומקצועי של עו"ד יעל בן פורת, בהליכי הגירושין, בבית המשפט לענייני משפחה או בבית הדין הרבני ובכל ערכאות הערעור. המוטו שלי הוא- נהפוך כל אבן כדי להגיע להסכמות, אך אם צריך- נילחם בכל הכוח להגן על זכויותיכם.
במסגרת הליכי גירושין ישנם מחלוקות ונושאים שונים חשובים וביניהם נושא חלוקת הרכוש בגירושין, עורכת דין יעל בן פורת מלווה זוגות ובני משפחה בהליכי גירושין ובענייני חלוקת רכוש בגירושין.
עבודה בחו"ל ונושא רילוקיישן הפך בשנים האחרונות ליותר ויותר נפוץ כאשר נושא גירושין או סכסוך בין בני זוג עם ילדים מתווסף לנושא ישנם השלכות ומורכבויות רבות בכך המאמר הבא דן
דילוג לתוכן