תחומי עיסוק

היתרונות שמושכים לקוחות לבחור לעבוד דווקא עם משרד:

עורכת דין יעל בן פורת

ניסיונה רב השנים בתחום המשפט המסחרי, מבטיח לעו"ד בן פורת יתרון מוכח בטיפול בהסכמי ממון, בתיקי גירושין או בתיקי ירושות וצוואות, במיוחד כאלה הכוללים רכיבים נכסיים מורכבים כגון מקרקעין מניבים, מניות ואופציות בחברות פרטיות או נסחרות בבורסה, עסקים, מפעלים או חברות משפחתיות, לרבות באספקטים בתחום דיני התאגידים הנלווים לנכסים אלה.

הליכי גירושין
מובטח לכם טיפול וייצוג אישי ומקצועי של עו"ד יעל בן פורת, בהליכי הגירושין, בבית המשפט לענייני משפחה או בבית הדין הרבני ובכל ערכאות הערעור. המוטו שלי הוא- נהפוך כל אבן כדי להגיע להסכמות, אך אם צריך- נילחם בכל הכוח להגן על זכויותיכם.
צוואות וירושות
משרדי מתמחה בעריכת כל סוגי הצוואות, כולל צוואות הדדיות בין בני זוג, הקמת נאמנויות או הקדשים לטובת חלק מהיורשים, וכן במתן ייעוץ וייצוג בבתי משפט בכל הנוגע לקיום צווי ירושה ו/או התנגדות להם, קיום צוואות ו/או התנגדות לצוואה, ניהול עזבונות מורכבים ועריכת הסכמים בין יורשים.
העברת הון בין דורית
במשפחות רבות שהינן בעלות עסקים, מקטנים עד גדולים, יש צורך בתכנון מוקדם ויסודי של העברת ההון במשפחה, לדור השני (צאצאי המייסדים של העסק) ולדור השלישי. תכנון מוקדם, יכול להבטיח שימור ההון והפעילות העסקית לדורות הבאים, וכך גם שימור מורשת המייסדים של העסק.
יפוי כח מתמשך
יפוי כוח מתמשך הינו מכשיר משפטי חדש יחסית אשר נועד להבטיח לאדם שליטה מלאה בענייניו הפיננסיים והנכסיים, גם לאחר שיהפוך חסר כשירות (כגון במצב של דמנציה). הנני בוגרת קורס ההסמכה של משרד המשפטים (יולי 2019) ומוסמכת, על פי דין, לערוך יפויי כוח מתמשכים.
גישור בסכסוכי משפחה
משרדי מתמחה בעריכת גישורים משפחתיים, במיוחד בין בני זוג בהליכי פרידה או גירושין, באופן המכיל את קשיי שני הצדדים לסכסוך, תוך בניית פתרונות יצירתיים וחשיבה מחוץ לקופסה, המאפשרת פרידה מכובדת ומכבדת, תוך שמירה מרבית על ההון המשפחתי, ותוך פגיעה מינימלית בילדי בני הזוג.
דילוג לתוכן