אודות יעל בן פורת עורכת דין ומגשרת

יעל בן פורת עורכת דין ומגשרת

יעל בן פורת עורכת דין

עו"ד יעל בן פורת הינה עורכת דין ומגשרת המתמחה בתחום דיני המשפחה.

בעלת תואר ראשון במשפטים (בהצטיינות) מאוניברסיטת תל אביב ותואר שני במשפטים (תחום התמחות- גישור) מאוניברסיטת בר אילן.

בשנת 1984 התגייסה עו"ד בן פורת לפרקליטות הצבאית כמשפטנית במסגרת העתודה האקדמית. לאחר שירותה הצבאי ובמשך למעלה משני עשורים עסקה עו"ד בן פורת בתחומי המשפט המסחרי השונים, עד אשר החליטה, לפני כעשור, על שינוי מקצועי והתמחות בתחום דיני המשפחה.

עורכת דין יעל בן פורת מגייסת, עבור כל תיק וכל לקוח, את יכולותיה המשפטיות המוכחות, את ניסיונה המשפטי העשיר והמגוון בתחומי המשפט השונים, רואה בכל לקוח עולם ומלואו וחותרת להשיג את התוצאות המיטביות לכל לקוח, בראייה כוללת ואחראית.

יעל בן פורת עורכת דין בדיני משפחה

ההחלטה בדבר שינוי תחום ההתמחות מעולם המשפט המסחרי אל עולמות דיני המשפחה, התקבלה על רקע גירושיה של עו"ד בן פורת, לפני כעשור, מבעלה לשעבר, אבי שלוש בנותיה, עימו ניהלה משרד עורכי דין מצליח ברעננה.

מהמשבר נולד הצורך בשינוי ובעצמאות, כמו גם ההבנה לפיה, "ארגז הכלים" המקצועי והרגשי אשר סייע לצלוח בשלום את  הליך הגירושין הפרטי, יכול לסייע לזוגות אחרים לעבור הליכי גירושין ברוח טובה, ככל הניתן, תוך פגיעה מינימלית בהון המשפחה וחשוב מכל- תוך פגיעה קטנה ככל האפשר בילדים.

על רקע הבנה זו, השתתפה עו"ד בן פורת בהשתלמויות רבות בתחום דיני משפחה, כולל בתחום גישור משפחתי.

ניסיונה רב השנים בתחום המשפט האזרחי – מסחרי, מבטיח לעו"ד בן פורת יתרון מוכח בטיפול בהסכמי ממון, בתיקי גירושין או בתיקי ירושות וצוואות, במיוחד כאלה הכוללים רכיבים נכסיים והוניים מורכבים כגון מקרקעין מניבים, מניות ואופציות בחברות פרטיות או נסחרות בבורסה, עסקים, מפעלים או חברות משפחתיות, לרבות באספקטים מתחום דיני התאגידים הנלווים לנכסים אלה.

היתרונות שמושכים לקוחות לבחור לעבוד דווקא עם משרד:

עורכת דין יעל בן פורת

לצד היכולת המקצועית המוכחת, ניחנה עו"ד בן פורת ביכולת נדירה להבנת הלקוח היושב מולה, להכלת הקשיים והמשברים אשר חווים הלקוחות ובני משפחתם, ולהתוויית דרך אשר תבטיח פתרון יעיל ומהיר של הקונפליקטים במשפחה, תוך מזעור הפגיעה בהון המשפחתי או בילדי המשפחה ותוך מקסום האפשרות כי גם לאחר משבר הגירושין, יוכלו בני המשפחה לקום מחוזקים.

במשך מספר שנים עבדה עורכת דין יעל בן פורת במשרד תל אביבי מוביל בתחום דיני המשפחה, עד אשר גמלה בה ההחלטה כי יש מקום להקמת משרד איכותי, החורט על דגלו מקצוענות ללא פשרות ויכולות רב תחומיות מוכחות- גם באיזור השרון.

במשרדה של עו"ד בן פורת ברעננה, ניתן לקבל את כל השירותים המשפטיים המוענקים במשרדים התל אביביים המוכרים, ברמת מקצוענות מעולה, ביחס אישי ותומך, ובעלויות שכר טרחה נמוכות מהמקובל בעיר הגדולה.

personalyael

יחס אישי תומך

saveyael

מזעור פגיעה כלכלית

familyyael

טובת המשפחה